„A” és „B” KATEGÓRIA
A verseny rendezője: A hajdúböszörményi DSB, a Polip SE és a Tekergők SE
A verseny helye: Városi Fedett Uszoda
A verseny időpontja: 2013. november 28. péntek
14:00-tól melegítés vízben
15:00 V. – VI. korcsoport és a III. – IV. korcsoport
17:00 I. – II korcsoport
A verseny résztvevői: Egy versenyző két egyéni számban és egy váltószámban indulhat, csak a saját korcsoportjában. A városi elődöntőn az első három helyezést elért versenyző állhat rajtkőre versenyszámonként a megyei döntőn.
A helyezések eldöntése: A futamokban elért időeredmények alapján.
Díjazás: Az első három helyezett éremdíjazásban részesül.
Eredményhirdetés csúsztatva lesz a versenyszámok után.
Nevezés: e-mailben a hbdiaksport@freemail.hu címre, 2014. november 24. hétfő délig.
/Ez legyen a végső időpont, mert rajtlistát készítünk./
Kérjük feltüntetni a mellékelt nevezési lapon a versenyző nevét, születési évét, iskola nevét, felkészítő nevét, valamint a versenyszámokat. Váltó esetén kérjük ugyanígy a váltótagok adatait.
NEVEZNI A HELYSZÍNEN NEM LEHET!
Külön rendelkezések:
- A felszerelésért, értéktárgyakért felelősséget nem vállalunk.
- Az öltözők szűkössége miatt kérjük mindenki türelmét az átöltözéseknél./ Célszerű
már otthon felvenni a fürdőruhát. /
- A versenyzők a szekrényes öltözőért 300 Ft letéti díjat hozzanak magukkal,
amit a kulcs leadása után visszakapnak.
- AZ USZODATÉRBE A VERSENYZŐK, A KÍSÉRŐK ÉS A SZÜLŐK CSAK PAPUCSBAN LÉPHETNEK BE!
– Úszósapka használata kötelező!
- AZ USZODATÉRBEN ENNI ÉS INNI TILOS!
Középiskolák: A 2000-ben született tanulók indulhatnak az V. – VI. korcsoport versenyein, de akkor a saját IV. korcsoportjukban nem indulhatnak.
VERSENYSZÁMOK ÉS AZOK SORRENDJE
15:00 III. korcsoport 2002 – 2003 IV. korcsoport 2000 – 2001, V – VI. korcsoport 1995-1996 – 1999 /Diákolimpiai versenykiírások/
- 100 m fiú gyorsúszás
- 100 m leány gyorsúszás
- 100 m fiú mellúszás
- 100 m leány mellúszás
- 100 m fiú hátúszás
- 100 m leány hátúszás
- 50 m fiú mellúszás /csak III. korcs./
- 50 m leány mellúszás /csak III. korcs./
- 100 m fiú pillangóúszás /csak „A” kategória /
- 100 m leány pillangóúszás /csak „A” kategória /
- 4 x 50 m fiú gyorsváltó
- 4 x 50 m leány gyorsváltó
17:00 I. korcsoport 2006 és később született, II. korcsoport 2004-2005
- 50 m fiú gyorsúszás
- 50 m leány gyorsúszás
- 50 m fiú hátúszás
- 50 m leány hátúszás
- 50 m fiú mellúszás
- 50 m leány mellúszás
- 4 x 50 m fiú gyorsváltó /csak II. korcs./
- 4 x 50 m leány gyorsváltó /csak II. korcs. /