Úszás Diákolimpia B kategória Országos Döntő

A Hajdú-Bihar Megyei Döntőn minden versenyszám győztese jutott tovább a szintén Debrecenben megrendezésre került Országos Döntőre!

2022. március 20-án az egyesületünk keretei között készülő versenyzők közül Szűcs Petra gyors és hát úszás versenyszámban is, Rozs András hátúszás, Orosz Anna és Szűcs Gergely mellúszás versenyszámban állhattak rajtkőre! Orosz Anna a legjobb idővel bejutva, reménykedve, de teherrel a vállán várt a megmérettetést! Végül 17 századdal, egy benyúlással lemaradva lett ezüstérmes! Szűcs Petra hátúszásával pontszerző 6. helyen végzett, és egyébként ami a legfontosabb, hogy valamennyi versenyzőnk javított az időeredményén!