Edzések

FUTÁSCSAPATBEOSZTÁSOK2021

KERÉKPÁROSCSAPATBEOSZTÁSOK2021

A változtatás jogát fenttartjuk!

április 1. csütörtök 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
15:00-17:00 kerékpáredzés A és B csoport
16:30-18:00 kerékpáredzés C és D csoport
április 2. péntek 08:00-09:00 reggeli úszás Debrecen
10:00-11:30 futó- és teremedzés A és B csoport
április 3. szombat 08:00-09:00 reggeli úszás Debrecen
10:00-12:00 kerékpáredzés D csoport
13:30-16:00 kerékpáredzés A csoport
április 4. vasárnap pihenőnap
április 5. hétfő pihenőnap
április 6. kedd 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
15:00-17:00 kerékpáredzés A csoport
16:30-18:00 kerékpáredzés B és C csoport
április 7. szerda 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
17:00-19:00 futó és úszóedzés Debrecen
17:30-19:00 futó- és teremedzés A csoport
április 8. csütörtök 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
15:00-17:00 kerékpáredzés A és B csoport
16:30-18:00 kerékpáredzés C és D csoport
április 9. péntek 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
16:30-18:00 futó- és teremedzés A és B csoport
április 10. szombat 08:00-09:00 reggeli úszás Debrecen
10:00-12:00 kerékpáredzés D csoport
13:30-16:00 kerékpáredzés A csoport
április 11. vasárnap pihenőnap
április 12. hétfő 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
17:30-19:00 futó- és teremedzés A csoport
április 13. kedd 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
15:00-17:00 kerékpáredzés A csoport
16:30-18:00 kerékpáredzés B és C csoport
április 14. szerda 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
17:00-19:00 futó és úszóedzés Debrecen
17:30-19:00 futó- és teremedzés A csoport
április 15. csütörtök 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
15:00-17:00 kerékpáredzés A és B csoport
16:30-18:00 kerékpáredzés C és D csoport
április 16. péntek 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-18:00 futó- és teremedzés A és B csoport    ELMARAD!
április 17. szombat 08:00-09:00 reggeli úszás Debrecen
10:00-12:00 kerékpáredzés D csoport
13:30-16:00 kerékpáredzés A csoport
április 18. vasárnap  10:00-12:00 duatlonedzés 2005-2013 között szükletetteknek
április 19. hétfő 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
17:30-19:00 futó- és teremedzés A csoport
április 20. kedd 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
15:00-17:00 kerékpáredzés A csoport
16:30-18:00 kerékpáredzés B és C csoport
április 21. szerda 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
17:00-19:00 futó és úszóedzés Debrecen
17:30-19:00 futó- és teremedzés A csoport
április 22. csütörtök 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
15:00-17:00 kerékpáredzés A és B csoport
16:30-18:00 kerékpáredzés C és D csoport
április 23. péntek 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-18:00 futó- és teremedzés A és B csoport
április 24. szombat Duatlon OB, Balatonboglár
08:00-09:00 reggeli úszás Debrecen
10:00-12:00 kerékpáredzés D csoport
13:30-16:00 kerékpáredzés A csoport
április 25. vasárnap Duatlon OB, Balatonboglár
április 26. hétfő 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
17:30-19:00 futó- és teremedzés A csoport
április 27. kedd 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
15:00-17:00 kerékpáredzés A csoport
16:30-18:00 kerékpáredzés B és C csoport
április 28. szerda 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
17:00-19:00 futó és úszóedzés Debrecen
17:30-19:00 futó- és teremedzés A csoport