Edzések

A változtatás jogát fenttartjuk!

futás csoportbeosztás

kerékpár csoportbeosztás

május 1. vasárnap pihenőnap
május 2. hétfő 06:00-07:15 reggeli úszás
16:00-17:30 futóedzés A csoport
17:30-19:00 kerékpáredzés B és C csoport
17:30-19:00 erősítő edzés úszóknak, felnőtteknek
május 3. kedd 06:00-07:15 reggeli úszás
15:00-16:30 kerékpáredzés A csoport
16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 4. szerda 06:00-07:15 reggeli úszás
17:30-19:00 futóedzés mindenkinek (A,B, C csoport) találkozó a Fürdőkertben (rossz idő esetén teremedzés Kálvineum)
17:30-19:00 erősítő edzés úszóknak, felnőtteknek
május 5. csütörtök 06:00-07:15 reggeli úszás
15:00-16:30 kerékpáredzés A csoport
16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 6. péntek 16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 7. szombat Hajráfutás erdei futóverseny, Debrecen 
május 8. vasárnap Nagyerdei maraton erdei futóverseny, Debrecen
május 9. hétfő 06:00-07:15 reggeli úszás
16:00-17:30 futóedzés A csoport
17:30-19:00 kerékpáredzés B és C csoport
17:30-19:00 erősítő edzés úszóknak, felnőtteknek
május 10. kedd 06:00-07:15 reggeli úszás
15:00-16:30 kerékpáredzés A csoport
16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 11. szerda 06:00-07:15 reggeli úszás
17:30-19:00 futóedzés mindenkinek (A,B, C csoport) találkozó a Fürdőkertben (rossz idő esetén teremedzés Kálvineum)
17:30-19:00 erősítő edzés úszóknak, felnőtteknek
május 12. csütörtök 06:00-07:15 reggeli úszás
15:00-16:30 kerékpáredzés A csoport
16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 13. péntek 16:30-17:30 futóedzés B és C csoport (találkozó az uszodánál!)
17:30-18:30 úszás kezdőknek és középhaladóknak
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 14. szombat pihenőnap
május 15. vasárnap Aquatlon_OB. Debrecen
május 16. hétfő 06:00-07:15 reggeli úszás
16:00-17:30 futóedzés A csoport
17:30-19:00 kerékpáredzés B és C csoport
17:30-19:00 erősítő edzés úszóknak, felnőtteknek
május 17. kedd 06:00-07:15 reggeli úszás
15:00-16:30 kerékpáredzés A csoport
16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 18. szerda 06:00-07:15 reggeli úszás
17:30-19:00 futóedzés mindenkinek (A,B, C csoport) találkozó a Fürdőkertben (rossz idő esetén teremedzés Kálvineum)
17:30-19:00 erősítő edzés úszóknak, felnőtteknek
május 19. csütörtök 06:00-07:15 reggeli úszás
15:00-16:30 kerékpáredzés A csoport
16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 20. péntek 16:30-17:30 futóedzés B és C ELMARAD!
17:30-18.30 ÚSZÓEDZÉS ELMARAD
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 21. szombat 09:00-17:00 Futókörök napja, FürdőkertFutokorok_napja_2022-versenykiiras
május 22. vasárnap 14:00-16:00 (könnyű) kerékpáredzés A csoport
május 23. hétfő 06:00-07:15 reggeli úszás
16:00-17:30 futóedzés A csoport
17:30-19:00 kerékpáredzés B és C csoport
17:30-19:00 erősítő edzés úszóknak, felnőtteknek
május 24. kedd 06:00-07:15 reggeli úszás
15:00-16:30 kerékpáredzés A csoport
16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 25. szerda 06:00-07:15 reggeli úszás
17:30-19:00 futóedzés mindenkinek (A,B, C csoport) találkozó a Fürdőkertben (rossz idő esetén teremedzés Kálvineum)
17:30-19:00 erősítő edzés úszóknak, felnőtteknek
május 26. csütörtök 06:00-07:15 reggeli úszás
15:00-16:30 kerékpáredzés A csoport
16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 27. péntek 16:30-17:30 futóedzés B és C csoport (találkozó az uszodánál!)
17:30-18:30 úszás kezdőknek és középhaladóknak
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek
május 28. szombat triatlonedzés?
május 29. vasárnap gyerekfutóverseny, Fürdőkert (Tekergő majális?)
május 30. hétfő 06:00-07:15 reggeli úszás
16:00-17:30 futóedzés A csoport
17:30-19:00 kerékpáredzés B és C csoport
17:30-19:00 erősítő edzés úszóknak, felnőtteknek
május 31. kedd 06:00-07:15 reggeli úszás
15:00-16:30 kerékpáredzés A csoport
16:30-17:30 úszás középhaladóknak
17:30-18:30 úszás kezdőknek
18:30-19:30 úszás haladóknak és felnőtteknek