Edzések

FUTÁS CSAPATBEOSZTÁSOK

 

január 14. csütörtök 15:00-16:30 görgős edzés A csoport
16:30-18:00 görgős edzés B csoport
január 15. péntek 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futó- és teremedzés A és B csoport
17:45-19:00 futás és játékos teremedzés C és D csoport
január 16. szombat 10:00-12:00 terepkerékpáredzés 2010-ben és előtte születetteknek
január 17. vasárnap pihenőnap
január 18. hétfő 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
17:45-19:00 futó- és teremedzés A csoport
január 19. kedd 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
január 20. szerda 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
17:45-19:00 futó- és teremedzés A csoport
január 21. csütörtök 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
15:00-16:30 görgős edzés A csoport
16:30-18:00 görgős edzés B csoport
január 22. péntek 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés C és D csoport
17:45-19:00 futó- és teremedzés A és B csoport
január 23. szombat 10:00-12:00 terepkerékpáredzés 2010-ben és előtte születetteknek
január 24. vasárnap pihenőnap
január 25. hétfő 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
17:45-19:00 futó- és teremedzés A csoport
január 26. kedd 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
január 27. szerda 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés D csoport
16:30-17:45 futó- és teremedzés B és C csoport
16:30-18:00 szárazföldi edzés úszóknak
17:45-19:00 futó- és teremedzés A csoport
január 28. csütörtök 15:00-16:30 görgős edzés A csoport
16:30-18:00 görgős edzés B csoport
január 29. péntek 06:00-07:00 reggeli úszás Debrecen
16:30-17:45 futás és játékos teremedzés C és D csoport
17:45-19:00 futó- és teremedzés A és B csoport
január 30. szombat 10:00-12:00 terepkerékpáredzés 2010-ben és előtte születetteknek
január 31. vasárnap pihenőnap